Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Balltorps FF Vit Pojkar 9 (födda 2011)
Balltorps FF Röd Pojkar 9 (födda 2011)
Bergums IF Pojkar 8 (födda 2012)
Bergums IF Pojkar 8 (födda 2012)
BK Häcken Pojkar 9 (födda 2011)
BK Häcken Pojkar 9 (födda 2011)
BK Häcken Pojkar 9 (födda 2011)
BK Häcken Pojkar 9 (födda 2011)
BK Häcken Vit Flickor 10 (födda 2010)
BK Häcken Svart Flickor 10 (födda 2010)
BK Häcken Gul Flickor 10 (födda 2010)
Donsö IS Vit Pojkar 8 (födda 2012)
Donsö IS Röd Pojkar 8 (födda 2012)
Eriksbergs IF Blå Pojkar 8 (födda 2012)
Eriksbergs IF Vit Pojkar 8 (födda 2012)
Eriksbergs IF Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Eriksbergs IF Blå Pojkar 11 (födda 2009)
Eriksbergs IF Röd Flickor 9 (födda 2011)
Eriksbergs IF Vit Flickor 9 (födda 2011)
Eriksbergs IF Blå Flickor 9 (födda 2011)
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Pojkar 9 (födda 2011)
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Pojkar 9 (födda 2011)
Floda BoIF Flickor 8 (födda 2012)
Floda BoIF Flickor 8 (födda 2012)
GAIS P8 Pojkar 8 (födda 2012)
Gunnilse IS Pojkar 11 (födda 2009)
Gunnilse IS Pojkar 11 (födda 2009)
Götaholms BK Pojkar 10 (födda 2010)
Hisingsbacka FC Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Hisingsbacka FC Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Hjuviks AIK Vit Pojkar 8 (födda 2012)
Hjuviks AIK Ljusblå Pojkar 8 (födda 2012)
Hovås Billdal IF Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Blå Pojkar 10 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Röd Pojkar 10 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Grön Pojkar 10 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Gul Pojkar 10 (födda 2010)
Hovås Billdal IF Pojkar 11 (födda 2009)
Hovås Billdal IF Pojkar 11 (födda 2009)
Hovås Billdal IF Pojkar 11 (födda 2009)
Hovås Billdal IF Pojkar 11 (födda 2009)
IF Brommapojkarna Flickor 11 (födda 2009)
IK Kongahälla Röd Pojkar 8 (födda 2012)
IK Kongahälla Vit Pojkar 8 (födda 2012)
IK Kongahälla Svart Pojkar 9 (födda 2011)
IK Zenith Vit Pojkar 9 (födda 2011)
IK Zenith Svart Pojkar 9 (födda 2011)
IK Zenith Grön Pojkar 9 (födda 2011)
IK Zenith Grön 3 Pojkar 11 (födda 2009)
IK Zenith Grön 2 Pojkar 11 (födda 2009)
IK Zenith Grön 1 Pojkar 11 (födda 2009)
Jonsereds IF Gul Pojkar 8 (födda 2012)
Jonsereds IF Svart Pojkar 8 (födda 2012)
KF Velebit Pojkar 10 (födda 2010)
Kungsbacka IF Vit Pojkar 11 (födda 2009)
Kungsbacka IF Röd Pojkar 11 (födda 2009)
Kungsbacka IF Blå Pojkar 11 (födda 2009)
Kungsladugårds BK Tottenham Pojkar 9 (födda 2011)
Kungsladugårds BK Liverpool Pojkar 9 (födda 2011)
Kärra KIF Gul Pojkar 12 (födda 2008)
Kärra KIF Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Kärra KIF Grön Pojkar 12 (födda 2008)
Kärra KIF Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Landvetter IF 2003 Flickor 11 (födda 2009)
Landvetter IF 2003 Flickor 11 (födda 2009)
Lerums IS Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Lerums IS Lila Pojkar 10 (födda 2010)
Lerums IS Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Lindome GIF Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Lindome GIF Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Lindome GIF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Lundby IF Flickor 9 (födda 2011)
Lunden Överås BK Svart Pojkar 9 (födda 2011)
Lunden Överås BK Vit Pojkar 9 (födda 2011)
Lunden Överås BK Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Lunden Överås BK Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Mölnlycke IF Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Mölnlycke IF Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Mölnlycke IF Gul Pojkar 12 (födda 2008)
Mölnlycke IF Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008)
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008)
Mölnlycke IF Flickor 12 (födda 2008)
Mölnlycke-Sjövalla IS FK Svart Pojkar 8 (födda 2012)
Mölnlycke-Sjövalla IS FK Vit Pojkar 8 (födda 2012)
Mölnlycke-Sjövalla IS FK Svart Pojkar 9 (födda 2011)
Mölnlycke-Sjövalla IS FK Vit Pojkar 9 (födda 2011)
Mölnlycke-Sjövalla IS FK Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Mölnlycke-Sjövalla IS FK Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Qviding FIF Röd Pojkar 8 (födda 2012)
Qviding FIF Vinröd Pojkar 8 (födda 2012)
Qviding FIF Vit Pojkar 8 (födda 2012)
Qviding FIF Tigers Pojkar 9 (födda 2011)
Qviding FIF Wolfs Pojkar 9 (födda 2011)
Qviding FIF Robin Hood Pojkar 9 (födda 2011)
Qviding FIF Broder Tuck Pojkar 9 (födda 2011)
Qviding FIF Lady Marion Pojkar 9 (födda 2011)
Qviding FIF Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Qviding FIF Röd Pojkar 10 (födda 2010)
Qviding FIF Vinröd Pojkar 10 (födda 2010)
Qviding FIF vit Pojkar 10 (födda 2010)
Qviding FIF Röd Pojkar 11 (födda 2009)
Qviding FIF Blå Pojkar 11 (födda 2009)
Qviding FIF Svart Pojkar 11 (födda 2009)
Qviding FIF Vinröd Pojkar 12 (födda 2008)
Qviding FIF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Qviding FIF Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Qviding FIF Vit Flickor 8 (födda 2012)
Qviding FIF Röd Flickor 8 (födda 2012)
Qviding FIF Vinröd Flickor 8 (födda 2012)
Qviding FIF Vinröd Flickor 9 (födda 2011)
Qviding FIF Vit Flickor 9 (födda 2011)
Qviding FIF Svart Flickor 9 (födda 2011)
Qviding FIF Vinröd Flickor 10 (födda 2010)
Qviding FIF Vit Flickor 10 (födda 2010)
Qviding FIF Vit Flickor 11 (födda 2009)
Qviding FIF Vinröd Flickor 11 (födda 2009)
Qviding FIF Vit Flickor 12 (födda 2008)
Qviding FIF Vinröd Flickor 12 (födda 2008)
Sandarna BK Pojkar 10 (födda 2010)
Slottsskogen/Godhem IF Vit Pojkar 9 (födda 2011)
Slottsskogen/Godhem IF Grön Pojkar 9 (födda 2011)
Slottsskogen/Godhem IF Svart Pojkar 9 (födda 2011)
Slottsskogen/Godhem IF Blå Pojkar 9 (födda 2011)
Slottsskogen/Godhem IF Röd Pojkar 9 (födda 2011)
Slottsskogen/Godhem IF Svart Pojkar 10 (födda 2010)
Slottsskogen/Godhem IF Vit Pojkar 10 (födda 2010)
Solängens BK Flickor 12 (födda 2008)
Sävedalens IF Vit Pojkar 9 (födda 2011)
Sävedalens IF Svart Pojkar 9 (födda 2011)
Sävedalens IF Röd Pojkar 9 (födda 2011)
Sävedalens IF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Sävedalens IF Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Sävedalens IF Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Sävedalens IF Röd Flickor 8 (födda 2012)
Sävedalens IF Blå Flickor 8 (födda 2012)
TFK HIS Grå Flickor 12 (födda 2008)
TFK HIS Ljusgrå Flickor 12 (födda 2008)
Trollhättans BoIS Flickor 8 (födda 2012)
Trollhättans BoIS Flickor 9 (födda 2011)
Utbynäs Sk Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Utbynäs Sk Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Utbynäs Sk Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Utbynäs Sk Gul Flickor 9 (födda 2011)
Utbynäs Sk Flickor 9 (födda 2011)
Utbynäs Sk Gul Flickor 10 (födda 2010)
Utbynäs Sk Blå Flickor 10 (födda 2010)
Västra Frölunda IF XI Pojkar 11 (födda 2009)
Västra Frölunda IF IX Pojkar 11 (födda 2009)
Västra Frölunda IF Grön Pojkar 12 (födda 2008)
Västra Frölunda IF Rosa Pojkar 12 (födda 2008)
Västra Frölunda IF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Ytterby IS Vit Flickor 12 (födda 2008)
Ytterby IS Röd Flickor 12 (födda 2008)
Åsa IF Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Åsa IF Pojkar 12 (födda 2008)
Älvsborg FF Svart Pojkar 12 (födda 2008)
Älvsborg FF Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Öjersjö IF Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Öjersjö IF Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Öjersjö IF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Örgryte IS FF Röd Pojkar 12 (födda 2008)
Örgryte IS FF Vit Pojkar 12 (födda 2008)
Örgryte IS FF Blå Pojkar 12 (födda 2008)
Attityd Qviding FIF Liseberg Göteborgs Fotbollförbund Stadium ICA Kvantum Munkebäck NIKE ZCOOLY